Her türlü turizm şirketlerinin taşınmalarını (valiz vb.) eşya ile cateringleri’nin müşteri ulaşımlarını güvenle yerine getiriyoruz.Kendi alanlarında birçok turizm ve kongre firmalarının şehir içi ve şehirler arası kongre taşımacılığını başarıyla yapmaktayız..Turizm taşımacılığında güvenceniz ve hassasiyeti ön planda tutarak her türlü müşteri karşılama, otele yerleştirme ve gerekli araç ve elemanlarla zamanında valiz taşımacılığında güvenli hizmet vermektedir. Oteller, havalimanı, gümrükleme, konferans, seminerler arası seferler zamanında ve güvenle nakledilmektedir.

Karaca Nakliyat; bünyesinde bulunan eğitimli,tecrübeli ve uzman kadrosu ile güvenle hizmet vermektedir. Amacımız bu konuda en kaliteli hizmeti en kısa sürede sunabilmektir. Belirlediğiniz gün ve saatte belirlediğiniz adreslerden belirlediğiniz malzemeler zimmetlenerek alınır ve kongre alanında turizm acentesi ile temasa geçilerek organizasyonun gerektirdiği şartlarda sizi temsil ettiğimizin farkındalığı ile planladığınız şekilde kurulum ve malzemeleri’nizin taşınma işlemi gerçekleştirilir. Kurulum bittiğinde sizden onay alınarak ve gelişmeler rapor edilerek turizm acentesine yada sorumlu görevliye imza karşılığı teslim edilir. Aynı şekilde organizasyon bitiminde yine sizden onay alınarak bildirdiğiniz saat ve günde toplama işlemi başlar ve kurulumdan önceki şekline getirilen stand ve listesi yapılan kalan malzemeleriniz belirlediğiniz adrese zimmet karşılığı teslim edilir. KARACA NAKLİYAT; şehir içi ve şehir dışı tüm fuar ve kongre organizasyonlarında eğitimli, tecrübeli ve uzman kadrosu ile yanınızda yer alarak, iş motivasyonunuza ortak olma bilinci ile hizmeti hedefler.

Ücretsiz Expertiz Hizmeti

Öncelikle ofis taşımacılığı için expert eleman gelerek ofisi inceler. İnceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır. Eğer anlaşılırsa Nakliyat’ın diğer bölümlerinde olduğu gibi taşıma olayı kağıt üzerine dökülerek karşılıklı sözleşme yapılır taşıma günü ofis görevlileri elemanlarla değil direkt olarak Nakliyat’ın formen’ i ile muhataptır.

Taşıma İşleminin Başlatılması

Taşıma günü taşımanın daha seri ve daha rahat olması için ofis oda oda taşınır. Arşiv dolapları ve masaların de-montesi daha seri olması için şarjlı ekipmanlar kullanılmaktadır.

Taşımacılık’da Kalite Standartlarımız

Tüm bu güvenli hizmete rağmen Karaca Nakliyat tedbiri elden bırakmıyarak taşınan ofisi sigortaya tabi tutar ve olası bir hasar durumunda taşınan ofis direkt olarak sigorta acentası ile muhataptır. Ayrıca sigorta poliçesi taşıma günü ofis görevlisine formen tarafından teslim edilecektir.

Sizde Karaca Nakliyat’ı Tercih Edin, Kaliteli ve Güvenli Nakliye Hizmetinden Hemen Faydalanın